PDA یارمه‌تیی تاكه‌كه‌سیی ژماره‌یی

بینینی ته‌واوه‌تی : كجه‌ك :ئه‌ز گه‌له‌ك به‌رێ خو ده‌مه‌ فلمێن سكسی

P a w a N
12-09-2011, 21:53
كجه‌ك دژيێ 16 ب ناڤێ(ش.س) كو قوتايبه‌ ل پولا دوازدێ ، ئاريشامن ئه‌وه‌ ئه‌زنه‌شێم بخينم و پسيار دكه‌م و دبێژم من خيره‌ت نينه‌بخينم و هندی خيزانا من هه‌ول ده‌ت دگه‌ل من ئه‌ز نه‌شێم من چ په‌يوه‌ندێن ئه‌ڤينێ ژی نين و حه‌ز دكه‌م بخينم جه‌ند ئه‌ز دچم بخينم ئه‌ز خو مژيل دكه‌م و هزرا سكسی دكه‌م .
لێ تشتێ سه‌ير ل ده‌ڤ من كو من ژ خواندنێ دوور دكه‌ت ئه‌ودلێ من گه‌له‌ك دچيته‌ سكسی و ئه‌ز ب شه‌ڤ هه‌رده‌م به‌رێ خو دده‌مه‌ فلمێن سكسی.

http://www.niber.net/up/uploads/nibernet_13158535561.jpg

ده‌رونناس د.سالم ئه‌لحه‌كيم ئاشكه‌را كر كو ئاريشێن خواندنێ گه‌له‌ك جارابۆ قوتابيێن قوناغا دوازدێ چێدبينه‌ ڤه‌ ژ به‌ر هه‌ستياری وگرنگيا وێ قوناغێ هه‌روه‌سا ژی ژبه‌ر ماندی بوون و ئه‌و ره‌نجا قوتابی كێشای هه‌تا گه‌هشتيه‌ وێ قوناغێ زورجاران ژ وان نه‌ خوشێن چێدبنه‌ ڤه‌ ئالوزيه‌ و ئه‌و ئالوزي وه‌ ل مروڤیدكه‌ته‌ ڤه‌ كو گه‌له‌ك هزران بكه‌ته‌ڤه‌ كو نه‌ك نه‌شێت ڤێ قوناغێ ب دوماهيك بينت و نه‌ شێت سه‌ركه‌ڤيت و ئه‌ڤ چه‌نده‌ وه‌دكه‌ت كو مروڤ زێده‌ترژ خوادنێ دوير بككه‌ڤيت و نه‌شێت خۆ باش به‌رهه‌ڤ بكه‌يه‌ ڤه‌ و هه‌رده‌م خۆ دبينيته‌ ڤه‌ كو يا مامانديه‌ خاله‌كا دی ژی كو زور جار ئاريشه‌يێن دی هه‌نه‌ كو ره‌نگه‌ ب له‌شي ڤه‌ گرێدای بن وه‌ك نه‌نڤستنا دروست كو وه‌دكه‌ن كو مرۆڤ زورجار ب وان ڤه‌ مژيل ببيته‌ ڤه‌ و شيانيت خودانێ نه‌مين.
د. سالم خويا كر ، ژ بۆ ڤێ چه‌ندێ ژی يا باش ئه‌وه‌ تو به‌رنامه‌كی بدانی و ئه‌ڤ به‌رنامه‌يه‌ يێ رێكخستی بيت و يێ پێكهاتی بيت ژ ده‌مژمێرێن تايبه‌ت بۆ خاندنێ و بهن ڤه‌دانێ و هنده‌ك شتێن تو حه‌ز ژێ دكه‌ی و گه‌له‌ك يا باشه‌ ته‌ د ڤی به‌رنامی دا وه‌رزش هه‌بيت و ده‌مێن خارنێ د دروست بن خوارنا ته‌ ژی يا پێكهاتی بيت ژ فێقی و زه‌رزه‌واتي و تشتێن ب مفا بو ته‌ ، ديسا ئه‌گه‌ر ته‌ هنده‌ك ئاريشه‌ هه‌بن چاره‌سه‌ر بكه‌ و نه‌هێله‌ هه‌لاويستی چونكی ره‌نگه‌ هندی ئه‌و ئاريشه‌ د بچيك بن ته‌ مژويل بكه‌ن و نه‌ هێليتن تو زێده‌تر ته‌ركيزێ ل سه‌ر خواندنا خۆ بكه‌ی چاره‌سه‌ر كرنا وان ئاريشان ژی دێ بوته‌ رێخو شكه‌ره‌ك بيت كو تو بشێی بخۆينی ئه‌گه‌ر ڤان خالان هه ميان سه‌رگرت ئه‌ڤه‌ ئاريشا ته‌ چاره‌ سه‌ر بۆ ئه‌گه‌ر نه‌ تو دشێی سه‌ره‌دانا سه‌نته‌رێ ساخله‌ميا ده‌رونی بكه‌يه‌ڤه‌ و هه‌ر نه‌خوشيه‌كا ته‌ هه‌بيت دێ شێن بو ته‌ چاره‌سه‌ر كه‌ين.

ده‌رباره‌ی ئاريشا به‌رێ خۆ دانا فلمێن سكسی ئه‌و تشته كێ دووم درێژه‌ د سه‌رێ گه‌له‌ك كه‌سان دا ، ده‌ما دلێ كه‌سه‌كی دچيته‌ سكسی و نه‌زانيت دێ چه‌وا سكسی كه‌ت يان رێكێن سكسی نه‌بن و خێزان رێكێ لێ بگريت و نه‌هێليت سكسی بكه‌ت هه‌تا دگه‌هيته‌ روژا بوكينيێ. ل وی ده‌می كچ نه‌شێت كونتره‌لێ ل سه‌ر غه‌رزا خۆ بكه‌ت و به‌رێ خو دانا فلمێن سكسی حه‌زێن خۆ پردكه‌ت ، به‌لێ يا باشتر ئه‌وه‌ كچ و كور خو ژفلمين سكسی دوور بكه‌ن و به‌رێ خو بده‌نه‌ خواندني هه‌تا روژا ده‌هواتا وان دهێت پاشی يا ب دلێ خو بكه‌ن.

گوڤارا خود

Moxtar Mzere
12-09-2011, 22:01
ههههههههههههههههههه مه‌سه‌له‌كا هه‌ی دبێژن كه‌رو نه‌ مره‌ هه‌تا قيڤار شين دبن حه‌تا روژا داواتئ .. برا من ب چڤه‌ وه‌ نه‌ كوت
خودئ كچو كورين ڤی مله‌تی ب پارێزيتن سه‌رفه‌راز بكه‌تن ل دينو دنيايئ ..ان شا الله‌

BeriVan HirOri
12-09-2011, 22:34
dest xosh pawan babetak can bi

yash min ve teshtak gallak kerete ko genc berxoden teshten hosa u be ma3na jik
raste hemi kes ned hosanen bale hiviye ew kesen hosa jik bla xo b xer tesht ve mjil biken ne ko b filman ve masla pertokeke b xinen

u herwasa bo vekece jik pedviya beri nvestene nave xode binit u xo ji TV u Pc bdet pash
dobare dest xosh pawan

Haval
12-09-2011, 23:17
ده‌ست خۆش برايێ پاوان بابه‌ته‌ك جوانه‌

به‌لێ پا چاوا 16 سالی و پۆلا دوازدێ؟؟؟!!!!

تشته‌كی گه‌له‌ك كرێته‌ چ كور يان كچ سه‌حكه‌ته‌ ڤان جۆره‌ فلما

دووباره‌ ده‌ست خۆش

AREEN
12-09-2011, 23:22
ده‌ست خوش پاوان

راستي تشته‌كێ گه‌له‌كێ كرێته‌ كج ڤێ كريارێ دكه‌ت

خودێ مه‌ هه‌ميان ژ سه‌حكرنا ڤان جوره‌ فلما پارێزيت

دوباره‌ ده‌ست خوش پاوان

P a w a N
12-09-2011, 23:35
ده‌ست خۆش برايێ پاوان بابه‌ته‌ك جوانه‌

به‌لێ پا چاوا 16 سالی و پۆلا دوازدێ؟؟؟!!!!

تشته‌كی گه‌له‌ك كرێته‌ چ كور يان كچ سه‌حكه‌ته‌ ڤان جۆره‌ فلما

دووباره‌ ده‌ست خۆش

كاك هه‌ڤال هوسا من خاندی د گوڤاري دا

د به‌شێ باديني دا گه‌له‌ك خه‌له‌تێن تێدا هه‌ين يێن رێنوسينی

ئه‌ز ژی نه‌ يێ پشت راستم كو ژيێ وێ 16 سال بيت .

ئه‌ز ژی دوێ باوه‌ريێ دامه‌ ژيێ وێ نه‌ يێ درسته‌ ، به‌لێ دبيت 18 سال بيت .

Haval
13-09-2011, 00:10
كاك هه‌ڤال هوسا من خاندی د گوڤاري دا

د به‌شێ باديني دا گه‌له‌ك خه‌له‌تێن تێدا هه‌ين يێن رێنوسينی

ئه‌ز ژی نه‌ يێ پشت راستم كو ژيێ وێ 16 سال بيت .

ئه‌ز ژی دوێ باوه‌ريێ دامه‌ ژيێ وێ نه‌ يێ درسته‌ ، به‌لێ دبيت 18 سال بيت .

چ نينه‌ برايێ پاوان ئه‌زانم ئه‌و نه‌ خه‌له‌تيا ته‌ يه‌

ئه‌و خه‌له‌تيا وانايه‌

پێدڤي يه‌ ژيێ وێ 18 يان پتر بانه‌

مخابنه‌ خه‌له‌تيێن هۆسا دناڤ گۆڤارا دا هه‌بن

راستی دڤيا يێ د گۆڤارێ دا به‌لاڤ كری زانيبا

ئه‌ڤ ژي يه‌ نه‌ يێ دروسته‌

هه‌ر چه‌وا بيت

بابه‌ته‌كی ب مفا بوو ده‌ست خۆشيێ لته‌ دكه‌م برايێ پاوان

barzo
13-09-2011, 00:10
ده‌ست خوش باوان
بابه‌نه‌ك جانه‌

بلێ با كريته‌ كج بێت يان كور بێت به‌رێ خو بده‌ته‌ ڤا ن جوره‌
فلمه‌

P a w a N
13-09-2011, 00:39
هه‌ر چه‌وا بيت

بابه‌ته‌كی ب مفا بوو ده‌ست خۆشيێ لته‌ دكه‌م برايێ پاوان

من ژی ژ به‌ر گرنگيا بابه‌تي به‌لاڤكر

و بيته‌ جهێ مفيایی بو مه‌ هه‌ميان پێكڤه‌

ئێخسيرێ خه‌ما
03-10-2011, 16:22
كاره‌كێ كرێته‌ ده‌ما سه‌حدكه‌نه‌ فليم هوسا يێن بێ ره‌وشت

ده‌ست خوش

neko heart
07-11-2011, 20:37
16 sale macawa cedbet l qwnaga 12 amadae

havind
08-11-2011, 02:03
dast xosh pawane delal babatake ciwana as dbinm xalti nabtne ya ve kasiya balki j maleyaji jbar haka b drsti tebgahinn u bo baxvn u cavderyaka drst bo zaroke b taybat snelaye habit de bashi o xrabye jek farq kat u havalji galak tasire dkan as bejm u xode hare karbit ishala gancet ma j va karet kret dir bext

Dr.Nooradeen Kettaneh
25-11-2011, 23:38
كاك پاوان و هه‌می هه‌ڤالين هيژا .... پر ژ دلا سلاڤا ل هه‌وه‌ هه‌ميا دكه‌م و ريزين تايبه‌ت بو بو چونين وه‌ دكه‌م ........... لی من دڤيت بيژم پيدڤيه‌ ئه‌م واقعی بين و وه‌ك دبيژن ب تنی په‌يڤين دوير ژ پراكتيكی و حالی ئه‌م تيدا دژين نه‌بيژين ...... مه‌ره‌ما من چيه‌ ؟ ئه‌م هه‌می دزانين كو گه‌نجين مه‌ و ل ده‌مه‌كی ئه‌م هه‌م هه‌می يين توشی ڤان تشتا بوين ... ئه‌ڤجا هندی بيژين وه‌ نه‌كه‌ن و عه‌يبه‌ و شه‌رمه‌ ... هتد .. ئه‌ڤه‌ نابنه‌ به‌رسڤ بو ڤان خه‌له‌تيا .... چ بكه‌ين باشه‌؟ دی نموونه‌كی بو جه‌نابی هه‌وه‌ بيژم .... جگاره‌ كيشان ... هه‌می كه‌س ل ڤی جيهانی دزانن كو يا ب زيان وزه‌ره‌ره‌ به‌لی پا هه‌ر دكيشن ... و بلا ئه‌م بهين بيژينه‌ قه‌ده‌غه‌يه‌ تو بكيشی و دی ته‌ كوژم و سوژم ...... دی پتر پيڤه‌ مينيت و كيشيت ... به‌لی ده‌می ئه‌م بيژينه‌ برايی من بزانه‌ كو هه‌ر ئيك جگاره‌ ١٠٧٠ كه‌رستين كيمياوی تيدا هه‌نه‌ و ٦٧ ژ وان په‌نجه‌شيری په‌يدا دكه‌ن ... ئه‌ڤجا تو ب كه‌يفا خوی .. هه‌ره‌ بكيشه‌......و بو زانين هه‌ر ئيك نه‌رگيله‌ به‌رامبه‌ر ٢٧ جگارا يه‌ .....
بو كچكا خوشتڤی ... راست دبيژی حه‌زا سيكسی يا هنده‌كا يا زوره‌ لی ئه‌ڤ كاری تو دكه‌ی دی مايتيكرنی د ئايندی ته‌ يی هه‌ڤژينيی كه‌ت و دی ساربوونا سيكسی بوته‌ په‌يدا بيت و دلی ته‌ ژ سيكسی و ژ هه‌ڤژينی ته‌ ره‌شبيت ... خو مژويل بكه‌ ب هنده‌ك كارا ل مال و هه‌كه‌ تو مه‌جبور بوی بو ديتنا فلما ... دی بيژمه‌ ته‌ هه‌می تشت ب خوی و خوی ژی ب رامان

burhan doski
14-01-2012, 01:49
dest xos pawan

hozan_ekram
26-02-2012, 00:07
مالا وه‌ به‌لكى د ژیێ چوار سالیێ چوبیته‌ قوتابخانێ !!!!!!!!!!!!:smilies011::smilies011:

A DIL P
27-02-2012, 20:05
ده‌ست خوش برا

بو ڤى بابه‌تێ جوان

براستى برا ئه‌ز ژى دبێژم

گه‌له‌ك كرێته‌ چ كور یان كچ به‌رێخودانا ڤان كارێت خه‌له‌ت بكه‌ت

ئه‌ز ب خو نه‌ د گه‌ل وان كه‌سامه‌ یێ ڤى كارێ هه‌ بكه‌ن

A DIL P
27-02-2012, 20:10
كاك پاوان و هه‌می هه‌ڤالين هيژا .... پر ژ دلا سلاڤا ل هه‌وه‌ هه‌ميا دكه‌م و ريزين تايبه‌ت بو بو چونين وه‌ دكه‌م ........... لی من دڤيت بيژم پيدڤيه‌ ئه‌م واقعی بين و وه‌ك دبيژن ب تنی په‌يڤين دوير ژ پراكتيكی و حالی ئه‌م تيدا دژين نه‌بيژين ...... مه‌ره‌ما من چيه‌ ؟ ئه‌م هه‌می دزانين كو گه‌نجين مه‌ و ل ده‌مه‌كی ئه‌م هه‌م هه‌می يين توشی ڤان تشتا بوين ... ئه‌ڤجا هندی بيژين وه‌ نه‌كه‌ن و عه‌يبه‌ و شه‌رمه‌ ... هتد .. ئه‌ڤه‌ نابنه‌ به‌رسڤ بو ڤان خه‌له‌تيا .... چ بكه‌ين باشه‌؟ دی نموونه‌كی بو جه‌نابی هه‌وه‌ بيژم .... جگاره‌ كيشان ... هه‌می كه‌س ل ڤی جيهانی دزانن كو يا ب زيان وزه‌ره‌ره‌ به‌لی پا هه‌ر دكيشن ... و بلا ئه‌م بهين بيژينه‌ قه‌ده‌غه‌يه‌ تو بكيشی و دی ته‌ كوژم و سوژم ...... دی پتر پيڤه‌ مينيت و كيشيت ... به‌لی ده‌می ئه‌م بيژينه‌ برايی من بزانه‌ كو هه‌ر ئيك جگاره‌ ١٠٧٠ كه‌رستين كيمياوی تيدا هه‌نه‌ و ٦٧ ژ وان په‌نجه‌شيری په‌يدا دكه‌ن ... ئه‌ڤجا تو ب كه‌يفا خوی .. هه‌ره‌ بكيشه‌......و بو زانين هه‌ر ئيك نه‌رگيله‌ به‌رامبه‌ر ٢٧ جگارا يه‌ .....
بو كچكا خوشتڤی ... راست دبيژی حه‌زا سيكسی يا هنده‌كا يا زوره‌ لی ئه‌ڤ كاری تو دكه‌ی دی مايتيكرنی د ئايندی ته‌ يی هه‌ڤژينيی كه‌ت و دی ساربوونا سيكسی بوته‌ په‌يدا بيت و دلی ته‌ ژ سيكسی و ژ هه‌ڤژينی ته‌ ره‌شبيت ... خو مژويل بكه‌ ب هنده‌ك كارا ل مال و هه‌كه‌ تو مه‌جبور بوی بو ديتنا فلما ... دی بيژمه‌ ته‌ هه‌می تشت ب خوی و خوی ژی ب رامان

ده‌ستێن ته‌ د خوش دكتور

براستى په‌یڤه‌كا جوانه‌

سه‌ركه‌فتى بى

وارفان
10-03-2012, 00:13
هه ر جاوا بيت ده ست خوش هه ركه سه ك بره نكه كى دزيانى دكه هيت بى هزرا خو دبا شه رو زا خودا بكه ت كا جيا درسته وى بكه ت

Nakoma Batife
26-03-2012, 17:50
ده ست خوش برا
هيفی دكه م هه می لسه ر خاندنا خو بيت:blushing: